Recenze

9 komentářů

 1. Jitka je moc příjemná, přátelská, empatická, dokáže naslouchat a vést rozhovor systematicky, je vidět, že ji tato práce baví!

 2. Jitka dokáže položit naprosto obyčejné otázky, nad kterými se člověk sám vůbec nepozastaví a přitom jsou velmi zásadní při zamyšlení se nad problémem. Za mě velmi doporučuji!

 3. Rozhovor, díky kterému se člověk pozastaví nad svým životem a uvědomí si spousty věcí, které ho zas posunou v životě dál. Je vidět, že Jitku tato práce baví a naplňuje a i proto má takové výsledky.

 4. S Jitkou se cítím při setkáních uvolněná, klidná a sebejistá. Pro mé problémy má porozumění a vždy postupně po jejích otázkách dospěji k odpovědi, která řeší můj problém. Proměňuje mé obavy v odvahu a jistotu. Kaučink s ní mi přináší radost ze splněných přání. Doporučuji vyzkoušet si tuto hru.

 5. Koučink hrou s Jíťou mohu vřele doporučit. Jíťa pomocí svého přístupu nabízí neotřelé otázky, které nabízí změnu pohledu na aktuální téma, které si klient řeší. Bylo příjemné se strukturovaně pobavit, setkání s Jíťou mi vlilo energii do žil a její dobré naladění a opravdový zájem o mě a mé potřeby pohladil na duši. Jíťa působí sebejistě, nenutí nic svého, ale zároveň se neostýchá nabídnout i něco navíc.

 6. Jíťo, moc děkuji za Tvé vedení. Koučink jsem nikdy předtím nezažila a vlastně jsem si říkala, že ho ani nepotřebuji. Ale díky Tobě jsem zjistila, že ano, že ho potřebuji. Bylo to krásné vedení. Pomocí otázek jsi mě vždy dostávala hlouběji a hlouběji do svého tématu, které jsem si potřebovala vyřešit. Tvá trpělivost a laskavost při našich rozhovorech pro mě byly nesmírně cenné. Moc Ti za to děkuji.

 7. Děkuji moc Jitce za koučink 😃 , uvědomila jsem si díky ní určité souvislosti v mém osobním životě i podnikání. V praxi jsem si díky ní vyzkoušela konkrétní metodu práce na sobě. Oceňuji empatii a nacítění se. Rozhodně doporučuji.👍

 8. Vedeni Jitkou vrele doporucuji. Sla jsem do toho s tim, ze absolutne nemam predstavu, kam bych se mela po materske vydat a lehkymi otazkami cloveka navede krasne se na sebe naladit a clovek najednou vi! Je spousta otazek, ktere clovek i sam resi, ale ja jsem si vzdycky sikala, vsak to se nejak, ale to byl duvod, proc se to nakonec nijak, ze. Bylo to skvele!

 9. Koučink jsem chtěla vyzkoušet, abych se podívala na situaci ve které jsem i z jiného úhlu.
  Jitka mě v lehkosti navedla tam, kam jsem potřebovala, pomohla mi uvolnit co bylo třeba a bylo i pár Aha momentů💖
  Jituš, moc děkuji za to co děláš💖

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *