O mně

Celý profesní život se věnuji svým klientům, mám dlouholeté zkušenosti  v oblasti komunikace a velmi mě baví a inspiruje práce s lidmi.

Jsem člověk, který má rád v životě pestrost a rozmanitost, komunikaci a poznávání. V současnosti se věnuji částečně daňovému poradenství, poradenství v oblasti výživy a fitness a stále více převažuje profesionální koučink. Vystudovala jsem metodu „Život jako hra“ u Coachwill. Nyní jsem na cestě k ACC certifikaci u lektorů Opravdového vztahu. Na jaře 2022 jsem získala certifikaci koučovacích metod s terapeutickým přesahem, díky kterým mohu lépe pomoci klientům s jejich podvědomými vzorci získanými v dětství, většinou do 6 let věku. Nyní od září 2022 jsem ve tréninku profesionálních koučovacích dovedností vedoucí k certifikaci ACC.

Psychickou pohodu a snahu o rovnováhu v této oblasti vidím jako velmi důležitou a nezbytnou součást zdravého životního stylu. Pokud chceme být zdraví a odolní, musíme se věnovat své psychické kondici stejně, jako fyzické.

A může nás to i bavit, najednou se před námi ukazují nové vzrušující možnosti, otevírají se nové cesty. Moc se těším na ty vaše Jitka